O domku v domě

O domku v domě
15. listopadu 2022 Všechny články

Pronajímatel nám velkoryse dovolil zastavět pronajímaný prostor, jak potřebujeme. S Vaší až neuvěřitelnou dvouletou podporou se nám podařilo postavit praktický a mnohostranný "Dům vysílání".

 

Vysílací režie Gabriel D Domek v domku je uspořádán Klikněte pro zvětšeníideálně:
Vysílací pracoviště Gabriel D má okno do živého studia Maria E, kde se chystají hosté na živé vysílání.

 

 

studio Maria E

Pohled do mávacího okna režie GabrielDruhé okno studia je tzv. „mávací“; kolegové si mohou zamávat, usmát se, pokynout, ujistit se navzájem, že hosté přišli, že je všechno, jak má být.

 

 

Moderátrežie Michael Aorka v režii Gabriel D je klidnější, když vidí, že už do režie Michael A chvátá zprávař, vidí jej přes třetí okno.

 

 

Zvukařrežie Samson CStudio Benjamin B v režii Samson C mezitím paralelně natáčí hosty ve studiu Benjamin B; po skončení přenosu se přepojí ze studia Benjamin B do studia Maria E a s hosty, kteří sedí na stále stejných židlích a jež zvukový mistr vidí přes druhé okno, natočí do záznamu pokračování.

Pod střechou budovy Sedan máme kolem "Domu vysílání" jakýsi „kruháč“, vedoucí ze zadní klidnější části do přední části živější. Můžeme tedy chodit dvěma chodbičkami, takže se občas, ale opravdu jen občas, mineme. Přijďte se podívat!